CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -258
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 dec
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
za 12 dec
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
Theater Concordia
Haastrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Reehorst
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zo 13 dec
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ma 14 dec
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
1
di 15 dec
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
1
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 16 dec
Figi Theater
Zeist
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
1
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
Fulcotheater
IJsselstein
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Schalm
Assen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 17 dec
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1

vrijdag 11 december 2015

Omar Ahaddaf - Grenzeloos Podium Mozaiek, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zaterdag 12 december 2015

Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Het Klooster, Woerden
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater Ludens, Voorburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Vrijspraak Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Piepschuim - Op Recept ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Je Suis Ali Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Jochen Otten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Beun, Heiloo
20:15
Huub Stapel - MV² Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater Concordia, Haastrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Jan van Besouw, Goirle
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Kleine Willem, Enschede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Parktheater, Eindhoven
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde De Reehorst, Ede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Posttheater, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER Meervaart, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

zondag 13 december 2015

20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater de Stoep, Spijkenisse
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Ledeltheater, Oostburg
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg `t Patronaat, Mierlo
René van Meurs - Even Goede Vrienden Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter Stadsschouwburg Groningen, Groningen

maandag 14 december 2015

20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
1

dinsdag 15 december 2015

Rayen Panday - Vrijspraak Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Toneelschuur, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater De Muzeval, Emmen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Parktheater, Eindhoven
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
1
Ali B - Je Suis Ali C.C. Den Herd, Bladel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Orpheus, Apeldoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba TAQA Theater De Vest, Alkmaar

woensdag 16 december 2015

Hans Liberg - Jazz & Comedy Figi Theater, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Venray, Venray
20:15
Huub Stapel - MV² De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van Kooten Theater De Willem, Papendrecht
1
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - I Amhali Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Fulcotheater, IJsselstein
1
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
15:00
Vet Kindercabaret Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Vrijspraak Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Daniël Arends Theater De Schalm, Assen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 17 december 2015

20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Venray, Venray
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV² Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Daniël Arends Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Maartje & Kine Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser Cultura, Ede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Herman Finkers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Diligentia, Den Haag
20:30
Cameretten Finalistentournee C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Badaboom Comedy Club Taverne, Bergen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Pagina -258