Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Spant!
Bussum
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Stenge
Heinkenszand
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Singer Theater
Laren
Theater De Tuin
Leusden
Bon theater
Medemblik
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Het Trefpunt
Warmond
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 16 maart 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
zaterdag 17 maart 2018
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Agnietenhof, Tiel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 18 maart 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 21 maart 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 22 maart 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn