Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Figi Theater
Zeist
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Zaantheater
Zaandam
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
19:30
De Maaspoort
Venlo
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Figi Theater
Zeist
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Figi Theater
Zeist
21:00
Posttheater
Arnhem
Figi Theater
Zeist
21:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Zaantheater
Zaandam
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Diligentia
Den Haag
22:00
Meervaart
Amsterdam
C.C. `t Schaliken
Herentals
Boom Chicago
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
Flint
Amersfoort
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Maaspodium
Rotterdam
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:30
Martiniplaza
Groningen
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Mystiek Theater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Martiniplaza
Groningen
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Singer Theater
Laren
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zaterdag 10 oktober 2020
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
19:30
Rayen Panday - Trigger
De Maaspoort, Venlo
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Cabaret Café Powered bij Aegon
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Verelst - Amai
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Arie Vuyk
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
20:15
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Klooster, Woerden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
André Manuel - Sneu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
21:30
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
zondag 11 oktober 2020
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
maandag 12 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
dinsdag 13 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
18:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
woensdag 14 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Markant Uden, Uden
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Singer Theater, Laren
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik
Simplon, Groningen
20:00
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Schouwburg Hengelo, Hengelo