Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
G.C. De Boesdaalhoeve
Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater Idea
Soest
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BREStheater
Brielle
Orpheus
Apeldoorn
Cultura
Ede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
donderdag 09 februari 2017
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meerpaal, Dronten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Leon Mooren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultura, Ede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 10 februari 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset
G.C. De Boesdaalhoeve, Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Kommil Foo - Schoft
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Lokeren, Lokeren
Jochen Otten
Theater Idea, Soest
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Watskeburt?! De Musical
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agnietenhof, Tiel
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Spant!, Bussum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Hoftheater, Raalte
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Theo Maassen - Van Kwaad Tot Erger
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
BREStheater, Brielle
zaterdag 11 februari 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Mythe, Goes
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Voorveghter, Hardenberg