Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dok6
Panningen
Den heuvel
Alphen
DeLaMar
Amsterdam
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Posttheater
Arnhem
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
21:30
De Kleine Willem
Enschede
19:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
C.C. De Grote Post
Oostende
Agora Theater Druten
Druten
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Idea
Soest
19:30
Theater Idea
Soest
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
donderdag 26 november 2020
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 27 november 2020
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
Maartje & Kine - Speelbeesten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
William Boeva - B30VA
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 28 november 2020
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere