Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
Den Bolder
Waspik
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schuur
Zevenbergen
14:30
Chassé Theater
Breda
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
AINSI
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 05 maart 2016
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
André Manuel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - Voort!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Dok6, Panningen
20:15
Trio Giphart / Chabot
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cameretten Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agnietenhof, Tiel
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Het Trefpunt, Warmond
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den Bolder, Waspik
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Zaantheater, Zaandam
Intgeniep - Jeukt
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 06 maart 2016
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Dakota, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Trio Giphart / Chabot
Theater de Beun, Heiloo
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
dinsdag 08 maart 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wilminktheater, Enschede
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater 't Speelhuis, Helmond
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 09 maart 2016
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 10 maart 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk