Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
BREStheater
Brielle
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Grenslandhallen
Hasselt
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Reggehof
Goor
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Markant Uden
Uden
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
donderdag 03 november 2016
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Harry Piekema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 04 november 2016
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - JABROER
Scheldetheater, Terneuzen
Wilfried de Jong & Bruut!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Tejater, Lieshout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Oldenosborn - #Life
Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - De Afterparty
BREStheater, Brielle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podium Boxtel, Boxtel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Mezrab Comedy Night
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 november 2016
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 06 november 2016
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 07 november 2016
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 08 november 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede