Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kimme
Zuidlaren
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Bon theater
Medemblik
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Markant Uden
Uden
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 15 april 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kennemer Theater, Beverwijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Schouwburg Almere, Almere
Cameretten Finalistentournee
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 april 2016
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 april 2016
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 19 april 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 20 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 21 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden