Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Evertshuis
Bodegraven
Cultura
Ede
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schuur
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De hoogte
Winsum
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Tuin
Leusden
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wesopa Weesp
Weesp
Ahoy
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater De Tuin
Leusden
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hulst Cultureel
Hulst
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultura
Ede
BREStheater
Brielle
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Omval
Diemen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Spant!
Bussum
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cultura
Ede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
vrijdag 16 oktober 2015
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
zaterdag 17 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
zondag 18 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
maandag 19 oktober 2015
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 20 oktober 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
woensdag 21 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
donderdag 22 oktober 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 23 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen