Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Comedy Huis
Utrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kukeleku
Horst
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Spant!
Bussum
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
De Cerck
Beilen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 14 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 15 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 16 oktober 2016
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
maandag 17 oktober 2016
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
dinsdag 18 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 19 oktober 2016
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 20 oktober 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle