Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Witte Theater
IJmuiden
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
De Velinx
Tongeren
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Comedy Huis
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
zondag 09 oktober 2016
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 10 oktober 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 11 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 12 oktober 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
donderdag 13 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 14 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda