Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koningshof
Maassluis
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
De Skâns
Gorredijk
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Storm
Winterswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Witte Theater
IJmuiden
Kulturhus Holten
Holten
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Bon theater
Medemblik
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Reggehof
Goor
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
14:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 26 november 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Mini & Maxi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 27 november 2016
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
maandag 28 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 29 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem