Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Plein
West-Graftdijk
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het spectrum
Schijndel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Willem
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Parochiehuis
Delden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Toegift
Den Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Mezz
Breda
Theater PePijn
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
BREStheater
Brielle
C.C. De Kei
Reusel
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kwartier
Stolwijk
Dok6
Panningen
Koningshof
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Domijnen
Sittard
Theater Houten Kaap
Ouddorp
Gashouder
Dedemsvaart
Parktheater
Eindhoven
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater Hofpoort
Coevorden
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Arto Theater
Schoonhoven
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Biekorf
Lebbeke
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Evertshuis
Bodegraven
P3
Purmerend
Koninklijk Circus
Brussel
Effenaar
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zondag 17 januari 2021
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Plein, West-Graftdijk
maandag 18 januari 2021
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
Laurence Bibot
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 19 januari 2021
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
Parktheater, Eindhoven
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het spectrum, Schijndel
woensdag 20 januari 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Schalm, Veldhoven
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Kleine Willem, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Meer
Meervaart, Amsterdam
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino - Opgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Het Parochiehuis, Delden
donderdag 21 januari 2021
Vlamousse - Saampies
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
HAN Campustheater, Nijmegen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Lampegiet, Veenendaal
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Verelst - Amai
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Toegift, Den Hoorn
Op Sterk Water - In Space
Goudse Schouwburg, Gouda
Nesim - TaBoe!
Theater Zuidplein, Rotterdam
LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
Kiki Schippers - Meer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
chasse comedy club
Mezz, Breda
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater PePijn, Den Haag
Arie Koomen - BOE!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater Walhalla, Rotterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 22 januari 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
ATLAS Theater, Emmen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Een avond met mij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Hunkert
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Trigger
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
van Beresteyn, Veendam
Nesim - TaBoe!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er
C.C. De Kei, Reusel
LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Lisa Loeb - Extase
Het Kwartier, Stolwijk
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Meer
Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - In het beste geval
Meervaart, Amsterdam
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Posttheater, Arnhem
Jandino - Opgefokt
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Bogaard, Sint-Truiden
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
S.C.C. De Enck, Oirschot
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
zaterdag 23 januari 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tisjeboyjay
De Domijnen, Sittard
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater Houten Kaap, Ouddorp
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Gashouder, Dedemsvaart
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Parktheater, Eindhoven
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gasthuiskerk, Doesburg
Riza Tisserand
Theater Hofpoort, Coevorden
René van Meurs - Hunkert
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Trigger
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Piepschuim - Grote Woorden
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lisa Loeb - Extase
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Meer
Theater De Leest, Waalwijk
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Arto Theater, Schoonhoven
Johan Goossens - In het beste geval
Meervaart, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. De Klameare, Workum
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. Biekorf, Lebbeke
Beperkt Houdbaar - De Première
Het Evertshuis, Bodegraven
Anuar - Eerlijk
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Evertshuis, Bodegraven
zondag 24 januari 2021
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
P3, Purmerend
LA LIGUE D'IMPRO
Koninklijk Circus, Brussel
Comedy Nacht: Roel C. Verburg + Edo Berger
Effenaar, Eindhoven
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
maandag 25 januari 2021
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen