Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Grenslandhallen
Hasselt
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
BREStheater
Brielle
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
Capitole
Gent
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 05 november 2016
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
zondag 06 november 2016
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 07 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
dinsdag 08 november 2016
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 november 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 10 november 2016
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Cardo, Groesbeek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Boxtel, Boxtel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel