Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Grenslandhallen
Hasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Kei
Reusel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Mozaïek
Zuidlaren
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Ins Blau
Leiden
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Capitole
Gent
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Boerderij
Huizen
Koningshof
Maassluis
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 05 november 2016
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
zondag 06 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 07 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 08 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 09 november 2016
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 10 november 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Cardo, Groesbeek
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn