Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Capitole
Gent
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Figi Theater
Zeist
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Witte Theater
IJmuiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Palethe
Overpelt
19:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
van Beresteyn
Veendam
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 21 mei 2016
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zondag 22 mei 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
maandag 23 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 24 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 25 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 26 mei 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 27 mei 2016
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 28 mei 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda