Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Singer Theater
Laren
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Islemunda
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
woensdag 28 november 2018
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 29 november 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 30 november 2018
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein