Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pook
Oostknollendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
NTGent
Gent
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Capitole
Gent
Bibliotheektheater
Rotterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Stenge
Heinkenszand
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Capitole
Gent
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
De Toegift
Den Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 26 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Concordia, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Pook, Oostknollendam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Sloss
NTGent, Gent
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Bibliotheektheater, Rotterdam
donderdag 27 oktober 2016
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Stenge, Heinkenszand
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meenthe, Steenwijk
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:30
Oldenosborn - #Life
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 28 oktober 2016
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Veluvine, Nunspeet
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Sneek, Sneek
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Lievekamp, Oss
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Singer Theater, Laren
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Lochem, Lochem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Themeprov
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam