Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Stenge
Heinkenszand
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kunstgreep
Oostzaan
De Reggehof
Goor
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Meervaart
Amsterdam
Hof in Salland
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
De Stenge
Heinkenszand
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Nieuwe Kolk
Assen
Cultura
Ede
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Mythe
Goes
vrijdag 20 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
zaterdag 21 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 22 januari 2017
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
maandag 23 januari 2017
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 24 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 25 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes