Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luctor et Emergo
Rilland
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
BREStheater
Brielle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Oosterpoort
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
't Spul
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Muzeval
Emmen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lux
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Het Klooster
Nuenen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
So What!
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
vrijdag 26 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 27 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
zondag 28 februari 2016
15:00
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 01 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Schaffelaartheater, Barneveld
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Muzeval, Emmen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 02 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
donderdag 03 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld