Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Drommedaris
Enkhuizen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Luctor et Emergo
Rilland
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Kik
Elst
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Maaspoort
Venlo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Dialoog
Ermelo
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Ludens
Voorburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Concordia
Haastrecht
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 15 maart 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 16 maart 2019
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
zondag 17 maart 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
maandag 18 maart 2019
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam