Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Breughelzaal
Bree
ATLAS Theater
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater De Omval
Diemen
De hoogte
Winsum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
C.C. Het LOO
Tessenderlo
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
RAI Theater
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Idea
Soest
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theaterpand Weesp
Weesp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Het Trefpunt
Warmond
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Flint
Amersfoort
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 21 september 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
donderdag 22 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
vrijdag 23 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 24 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
zondag 25 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
maandag 26 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
dinsdag 27 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
woensdag 28 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg