Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Markant Uden
Uden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Kukeleku
Horst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Weverij
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Groene Engel
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
vrijdag 22 januari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 januari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Dorine Wiersma
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
Ton Kas - JABROER
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Koningshof, Maassluis
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Trio Giphart / Chabot
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Molen, Beuningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Je Suis Ali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Huub Stapel - MV²
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 24 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
dinsdag 26 januari 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 27 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 28 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden