Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterzaal Roxy
Temse
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 09 april 2016
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 10 april 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
maandag 11 april 2016
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2016
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
woensdag 13 april 2016
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 14 april 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Deventer Schouwburg, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meerpaal, Dronten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
Kommil Foo - Schoft
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 15 april 2016
Cameretten Finalistentournee
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam