Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterzaal Roxy
Temse
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultura
Ede
CulturA & Zo
Nootdorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kennemer Theater
Beverwijk
zaterdag 09 april 2016
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
zondag 10 april 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
maandag 11 april 2016
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 13 april 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
donderdag 14 april 2016
Kommil Foo - Schoft
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 15 april 2016
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Op het laatste moment
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultura, Ede
Lankmoed - Onvergetelijk
CulturA & Zo, Nootdorp
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
Cabaretteketet
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kommil Foo - Schoft
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Zo doen we dat hier
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - De Partizanen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kennemer Theater, Beverwijk