Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Flint
Amersfoort
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
Flint
Amersfoort
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Zaantheater
Zaandam
Prismare
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Achterom
Hilversum
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Kruithuis
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeLaMar
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Kattendans
Bergeijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
C.C. Strombeek
Grimbergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
dinsdag 14 mei 2013
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
woensdag 15 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 16 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 17 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zaterdag 18 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Chassé Theater, Breda