Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Prismare
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Strombeek
Grimbergen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arsenaal Theater
Vlissingen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
dinsdag 14 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 15 mei 2013
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 16 mei 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 17 mei 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 18 mei 2013
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Deng Boy - Sociale zaken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Bourgondische Belgen
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Interesting times
Oude Luxor Theater, Rotterdam