Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Zaantheater
Zaandam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Kei
Reusel
City Theater
Schijndel
Cultuurcentrum GO
Leerdam
de Berchplaets
Berghem
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
De Weijer
Boxmeer
De Zwaan
Uitgeest
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Hof in Salland
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Pook
Oostknollendam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Den heuvel
Alphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AINSI
Maastricht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
C.C. De Steiger
Menen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Warande
Turnhout
Dok6
Panningen
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
14:30
M-Lab
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Concordia
Enschede
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
vrijdag 30 oktober 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 31 oktober 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
zondag 01 november 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Jim Breuer
Melkweg, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
maandag 02 november 2015
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 november 2015
Rob en Emiel - Da's sterk
AINSI, Maastricht
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
woensdag 04 november 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Vrijspraak
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Warande, Turnhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Dok6, Panningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk
Hofman, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Lindenberg Theater, Nijmegen
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
M-Lab, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Concordia, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Beun, Heiloo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Boerderij, Huizen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 05 november 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel