Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Corso
Rotterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
Prismare
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
MC Theater
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Het Klooster
Nuenen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Warande
Turnhout
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
CK Theater
Roermond
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Amicitia Theater
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
dinsdag 23 april 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 24 april 2013
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
donderdag 25 april 2013
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
vrijdag 26 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Kom, Nieuwegein