Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
Musis
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Veluvine
Nunspeet
De Meerpaal
Dronten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
HAN Campustheater
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Nuenen
Hoftheater
Raalte
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
C.C. De Pas
Heesch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Musis
Arnhem
20:30
Flint
Amersfoort
zaterdag 13 april 2013
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
zondag 14 april 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 15 april 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 16 april 2013
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 17 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 18 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Almere, Almere
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 19 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort