Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Kom
Nieuwegein
Arsenaal Theater
Vlissingen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Koornbeurs
Franeker
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Trukendoos
Harelbeke
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Merksem
Merksem
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
19:30
Martiniplaza
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Hoftheater
Raalte
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
De Singer
Rijkevorsel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meiboom
Krabbendijke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Kei
Reusel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
dinsdag 09 april 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 10 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 11 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 12 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam