Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Cpunt Theater
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DiamantTheater
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Koningshof
Maassluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Floralis
Lisse
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 31 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 01 november 2019
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 november 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 03 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
maandag 04 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam