Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
Simplon
Groningen
21:15
Deventer Schouwburg
Deventer
19:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Omval
Diemen
De Molenberg
Delfzijl
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Machinefabriek
Coevorden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Mimik
Deventer
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theater de Liefde
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. 't Vondel
Halle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Huiskamer
Weert
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Omval
Diemen
Ledeltheater
Oostburg
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
DeMess
Naarden
Pand P
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:00
Flint
Amersfoort
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Klif
Nijmegen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Flint
Amersfoort
woensdag 13 oktober 2021
19:45
Comedy Night: Arie Koomen + Mark Waumans & More
Simplon, Groningen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Deventer Schouwburg, Deventer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
Grof geschud - Broeden
Theater PePijn, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Restante
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino - Opgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Machinefabriek, Coevorden
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Mimik, Deventer
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 14 oktober 2021
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Venray, Venray
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Liefde, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater de Griffioen, Amstelveen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. 't Vondel, Halle
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
BREStheater, Brielle
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Boerderij, Huizen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Huiskamer, Weert
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Veluvine, Nunspeet
Pieter Derks - Uit het niets
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
vrijdag 15 oktober 2021
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Leest, Waalwijk
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater De Omval, Diemen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Ledeltheater, Oostburg
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
Grof geschud - Broeden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Restante
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
DeMess, Naarden
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Pand P, Eindhoven
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Lebbis - De Ziel
Wesopa Weesp, Weesp
19:00
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Kleine Willem, Enschede
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Dok6, Panningen
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Spant!, Bussum
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Klif, Nijmegen
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Flint, Amersfoort