Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:45
Simplon
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater De Omval
Diemen
Mimik
Deventer
21:15
Deventer Schouwburg
Deventer
19:15
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Machinefabriek
Coevorden
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Huiskamer
Weert
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. 't Vondel
Halle
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Klif
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Pand P
Eindhoven
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
woensdag 13 oktober 2021
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
André Manuel - Sneu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:45
Comedy Night: Arie Koomen + Mark Waumans & More
Simplon, Groningen
20:15
Jandino - Opgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Uit het niets
Mimik, Deventer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Deventer Schouwburg, Deventer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Deventer Schouwburg, Deventer
Grof geschud - Broeden
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Molenberg, Delfzijl
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Machinefabriek, Coevorden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Posttheater, Arnhem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Restante
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 14 oktober 2021
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Uit het niets
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Huiskamer, Weert
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Veluvine, Nunspeet
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. 't Vondel, Halle
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
BREStheater, Brielle
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Posttheater, Arnhem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:30
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
vrijdag 15 oktober 2021
20:30
Lebbis - De Ziel
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Dok6, Panningen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Bussel, Oosterhout
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Ledeltheater, Oostburg
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Klif, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Grof geschud - Broeden
Theater 't Pand, Gorinchem
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Kleine Willem, Enschede
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Pand P, Eindhoven
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater De Omval, Diemen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Spant!, Bussum