Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw
Brugge
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:00
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Onder de Molen
Vorden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rock Mine Cafe
Genk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
van Beresteyn
Veendam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bon theater
Medemblik
Boode in Bathmen
Bathmen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Concertgebouw
Brugge
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater `t Spieker
Eibergen
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Brugge
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
vrijdag 05 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 06 april 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
zondag 07 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
maandag 08 april 2013
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 09 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray