Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Muzeval
Emmen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Dok6
Panningen
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Tuin
Leusden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
Ledeltheater
Oostburg
De Klif
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Klooster
Woerden
Theater Ludens
Voorburg
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
zaterdag 03 oktober 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 07 oktober 2015
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
donderdag 08 oktober 2015
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 oktober 2015
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 10 oktober 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk