Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Roepaen
Ottersum
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Concertgebouw
Brugge
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:00
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Onder de Molen
Vorden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rock Mine Cafe
Genk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
van Beresteyn
Veendam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bon theater
Medemblik
Boode in Bathmen
Bathmen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Concertgebouw
Brugge
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
donderdag 04 april 2013
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 05 april 2013
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 06 april 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem