Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dok6
Panningen
Bon theater
Medemblik
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Pand
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Perron
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Rietveld Theater
Delft
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Kolk
Assen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Perron
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
Theater Dreumel
Dreumel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Kolk
Assen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Perron
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
De Poorterij
Zaltbommel
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
BaronTheater
Opende
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Achterom
Hilversum
zaterdag 26 september 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 27 september 2015
20:30
Pepijn Schoneveld en Kim van Zeben - Lachend het weekend uit!
Rietveld Theater, Delft
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Meervaart, Amsterdam
maandag 28 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 29 september 2015
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 30 september 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
donderdag 01 oktober 2015
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
vrijdag 02 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman
WORM, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Hoftheater, Raalte
André Manuel - Het geval apart
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Aarsman - Zelf weten
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meerpaal, Dronten
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 03 oktober 2015
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Poorterij, Zaltbommel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Werftheater, Utrecht
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
Kasper van Kooten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - TOF
BaronTheater, Opende
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Aarsman - Zelf weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum