Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Kulturhus
Borne
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
CK Theater
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
Podium Reimerswaal
Rilland
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Eendracht
Gemert
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 4en1
Breukelen
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Beun
Heiloo
Posthuis Theater
Heerenveen
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 22 maart 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 maart 2013
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Koningshof, Maassluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Electropis
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Molen, Beuningen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 24 maart 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 25 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 27 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg