Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Diligentia
Den Haag
Ons Tejater
Lieshout
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
De Trukendoos
Harelbeke
Theater De Willem
Papendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Agnietenhof
Tiel
Het Musiater
Zevenaar
Theater Hof 88
Almelo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Zaantheater
Zaandam
Theater Dakota
Den Haag
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Belgica
Dendermonde
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater De Kik
Elst
De Toegift
Den Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Meulvliet
Tholen
Wilminktheater
Enschede
De Spieghel
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
C.C. 't Vondel
Halle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
vrijdag 26 april 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Maagd, Bergen op Zoom
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paulien Cornelisse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jasper van Kuijk
Posttheater, Arnhem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 27 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anuar
MC Theater, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Kik, Elst
zondag 28 april 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 30 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 01 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 02 mei 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. 't Vondel, Halle
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Mythe, Goes
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Venray, Venray
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Almere, Almere