Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Herd
Bladel
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Den heuvel
Alphen
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater Idea
Soest
C.C. De Pas
Heesch
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
City Theater
Schijndel
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Cultura
Ede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
De Kunstgreep
Oostzaan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Stroud
Putten
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zondag 25 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 26 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 27 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 29 oktober 2015
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
vrijdag 30 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen