Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Carrousel
Ommen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Spil
Roeselare
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
De Djoelen
Oud-Turnhout
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Den Blank
Overijse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Scala Helmond
Helmond
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lux
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Meulvliet
Tholen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Dialoog
Ermelo
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
CK Theater
Roermond
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. De Mol
Lier
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C Warenar
Wassenaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Witte Theater
IJmuiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
vrijdag 01 maart 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim
Theater Carrousel, Ommen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Schudden - We vieren het maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 02 maart 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen Leenders - Geen idee
van Beresteyn, Veendam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
Anuar - Vastberaden
Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater De Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Swanla Theater, Zevenhuizen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - Bonzaai!!!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Lux, Nijmegen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Het Veur Theater, Leidschendam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Diligentia, Den Haag
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Meulvliet, Tholen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Dialoog, Ermelo
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
CK Theater, Roermond
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Schudden - We vieren het maar
C.C. Den Herd, Bladel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Mol, Lier
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Belgica, Dendermonde
Piepschuim - In veel te strakke broeken
C.C. Achterolmen, Maaseik
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C Warenar, Wassenaar
Lebbis - Het grijze gebied
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Carolien Borgers - Happy End
Agora Theater Druten, Druten
zondag 03 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes
Cafe The Joker, Antwerpen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Westrand, Dilbeek
maandag 04 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
dinsdag 05 maart 2013
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem