Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Musis
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Pas
Heesch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Klooster
Nuenen
De Meerpaal
Dronten
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hoftheater
Raalte
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Musis
Arnhem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
CK Theater
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
Posttheater
Arnhem
Theater 't Pand
Gorinchem
dinsdag 16 april 2013
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 17 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 18 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Chassé Theater, Breda
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Almere, Almere
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 19 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Alle dagen
Munttheater, Weert
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Achterom, Hilversum
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Electropis
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen Leenders - Geen idee
CK Theater, Roermond
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem