Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
Filmtheater Luxor
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Meervaart
Amsterdam
Podium Vlieland
Vlieland
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
dinsdag 12 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
woensdag 13 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
donderdag 14 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel