Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Idea
Soest
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Blank
Overijse
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
CulturA & Zo
Nootdorp
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Spil
Roeselare
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. De Mol
Lier
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Kortrijk
Kortrijk
CK Theater
Roermond
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De alkeburcht
Roelofarendsveen
De Dialoog
Ermelo
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meulvliet
Tholen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
Lux
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Scala Helmond
Helmond
donderdag 28 februari 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Evertshuis, Bodegraven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Het Klooster, Woerden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Markant Uden, Uden
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Lennaert Maes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Parktheater, Eindhoven
20:30
Theatergroep Oeloek
Podium 't Beest, Goes
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Prei met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Schudden - We vieren het maar
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Electropis
Theater Idea, Soest
Karin Bruers - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 01 maart 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yora Rienstra - We maken er wat van
S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Piepschuim
Theater Carrousel, Ommen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
zaterdag 02 maart 2013
Carolien Borgers - Happy End
Agora Theater Druten, Druten
Lebbis - Het grijze gebied
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C Warenar, Wassenaar
Piepschuim - In veel te strakke broeken
C.C. Achterolmen, Maaseik
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Belgica, Dendermonde
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Mol, Lier
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Schudden - We vieren het maar
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
CK Theater, Roermond
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Dialoog, Ermelo
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Meulvliet, Tholen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
De Poorterij, Zaltbommel
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Het Veur Theater, Leidschendam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Lux, Nijmegen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond