Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Klooster
Nuenen
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Druten
Druten
Capitole
Gent
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
CK Theater
Roermond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Munttheater
Weert
Flint
Amersfoort
woensdag 17 april 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 18 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Almere, Almere
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 19 april 2013
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V
Gashouder, Dedemsvaart
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Deventer Schouwburg, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater De Omval, Diemen
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Howard Komproe: LULverhalen
De Reggehof, Goor
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij
Hoftheater, Raalte
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
CK Theater, Roermond
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Javier Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Munttheater, Weert
zaterdag 20 april 2013
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort