Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Venray
Venray
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Concertgebouw
Brugge
Rock Mine Cafe
Genk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Agnietenhof
Tiel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Musketon
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Kampanje
Den Helder
De Oosterpoort
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Achterolmen
Maaseik
De Maaspoort
Venlo
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koningshof
Maassluis
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
van Beresteyn
Veendam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Onder de Molen
Vorden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Concertgebouw
Brugge
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
De Smeltkroes
Maarheeze
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fidei et Arti
Oudenbosch
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater De Omval
Diemen
Bon theater
Medemblik
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Musis
Arnhem
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
donderdag 04 april 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 05 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 06 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch