Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meiboom
Krabbendijke
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Goudse Schouwburg
Gouda
De Eendracht
Gemert
De Meerpaal
Dronten
De Cammeleur
Dongen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
`t Patronaat
Mierlo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Effenaar
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater 4en1
Breukelen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Meent
Alsemberg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 12 april 2013
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 14 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 15 april 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 16 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 17 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk