Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bon theater
Medemblik
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Hofnar
Aalten
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Reggehof
Goor
De Smeltkroes
Maarheeze
De Speeldoos
Vught
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Diekhuus
Middelharnis
Klein Theater
Dinxperlo
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater `t Spieker
Eibergen
Veluvine
Nunspeet
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Spant!
Bussum
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Mol
Lier
Havezathe het Everloo
Rossum
Het Musiater
Zevenaar
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
Rietveld Theater
Delft
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaal Spectrum
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Domijnen
Sittard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 27 november 2015
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 november 2015
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 29 november 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
dinsdag 01 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
woensdag 02 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
donderdag 03 december 2015
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn