Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Singer Theater
Laren
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Schavuit
Zeist
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Winsinghhof
Roden
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Cammeleur
Dongen
zondag 14 december 2014
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lach het weg
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 15 december 2014
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 16 december 2014
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Schuur, Haarlem
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Urbanus Zelf!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Munttheater, Weert
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B beken(d)t
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 17 december 2014
Henry van Loon | Sluimer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Martijn Oosterhuis
PopEi, Eindhoven
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater De Omval, Diemen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Singer Theater, Laren
Ali B beken(d)t
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
21:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 18 december 2014
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Piepschuim - Recept
De Reehorst, Ede
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Schouwburg Venray, Venray
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Mythe, Goes
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nathalie Baartman - Louter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen
Musis, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Wilminktheater, Enschede
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Max van den Burg - Amok
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 19 december 2014
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Winsinghhof, Roden
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Schudden - Perrongeluk
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Posttheater, Arnhem
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
20:00
Piepschuim - Recept
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Flint, Amersfoort
20:00
Intgeniep - Op en haar
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Cammeleur, Dongen